Telefon Numaralarımız Değişti 
Tek Numara

(312) 911 4 911

SOUNDSLEEP AUTO CPAP

LC-APAP.pngLC-CPAP.png


Etkin Tedavi
Soundsleep auto cpap cihazı gelişmiş akış sensörü, patentli kaçak hesaplama algoritması ile gece boyunca ihtiyacınız olan basıncı sizlere sunar. 


Kullanım Bilgilerine Kolay Erişim

Cihaz kullanım bilgilerine bekleme arayüzünde seçim yaparak ulaşabilme özelliği             


Ayarlanabilir Alarm Fonksiyonları
             

Filtre ve Sızıntı alarmlarını ayarlayabilme özelliği    

Kullanıcı Dostu Tasarım
Küçük ve şık tasarım, rahat ve kolay kullanım 

Nemlendirici haznesinin hızlı ısıtma özelliği, rahat dolumu ve temizlik kolaylığı 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
  • Modlar: Cpap - Auto Cpap
  • Basınç Aralığı: 4- 20cmH2O
  • Rampa Süresi: 0-60 Dakika
  • EP - Flex Özelliği: 1-3
  • EP - Flex Zamanı: Rampa Süresi - Tüm Süreçte
  • Auto On - Auto Off Özelliği
  • Dahili Sd Kart Özelliği
  • Ses Seviyesi: <30db 

Devilbiss SleepCube Auto Plus CPAP

Sleepcube 1280 600x600 removebg preview                   DV5Humidifier 1280 600x600 removebg preview                 

SleepCube Auto Plus, ekspiratuar rahatlama konforu özelliği içeren bir oto ayarlı PAP cihazıdır. Ev ya da hastane kullanımı için idealdir. Ayrıca sağlam ergonomik tasarımı ve küçük yapısı cihazı seyahatleriniz için de uygun hale getirmiştir. Sabit basınç aralığı 3 cmH2O ile 20 cmH2O’dur. Tüm SleepCube CPAP cihazlarında olduğu gibi ısıtıcılı nemlendirici cihaza kolaylıkla takılabilir.

SmartFlex – Ekspiratuar Rahatlık
DeVilbiss Healthcare, SleepCube Standard Plus ve Auto Plus CPAP için SmartFlex i tanıtmaktan gurur duyar… Hastanın konforuna yardımcı olarak, nefes verme sırasında(ekspirasyon) basıncı azaltır. SmartFlex in üç ayarı vardır ve her ayar nefes verme sırasında(ekspirasyon) CPAP basıncını 1cm H2O düşürür.

Setting 1 (Ayar1) – 1 cm H2O azalma
Setting 2 (Ayar2) – 2 cm H2O azalma
Setting 3 (Ayar3) – 3 cm H2O azalma

SmartFlex tüm gece boyunca, hastanın daha kolay uykuya dalması için mevcut olan rampa(erteleme) süresi için de kullanılabilir. Eğer apne hipopne ve ya horlama algılanırsa SmartFlex kapanacak ve durumlar tekrar algılanmamaya başlayana kadar devre dışı kalacaktır.

Akış Yuvarlama
Akış yuvarlama, reçete edilen basınçtan SmartFlex ayarına veya tam tersine geçiş sırasında basınç dalga biçiminin eğimini değiştiren bir özelliktir. Bu özellik yumuşak bir geçiş sağlayarak hastanın uyanma ihtimalini azaltır. Akış yuvarlamanın, en dik ve en çabuk geçişi için olan ilk seviyesinden en yumuşak eğim ve en yavaş geçiş için tasarlanmış son seviyesine kadar toplam 5 seviyesi bulunmaktadır. Bu ayarlar optimal hasta konforuna göre ayarlanmalıdır.

Devamını oku: Devilbiss SleepCube Auto Plus CPAP

DeVilbiss Blue Auto Plus

devilbiss blue auto plus automatic cpap machine dv64e uk with humidifier removebg previewBLUE
DeVilbiss Blue Auto Plus, mümkün olan en iyi gece uykusu için gece boyunca meydana gelen uyku olaylarını algılar ve otomatik olarak yanıtlar. 

DeVilbiss Blue'daki algoritma yeni bir veri ve performans standardı getiriyor. Tüm solunumsal olayların tespitindeki geliştirilmiş hassasiyet, daha fazla bilginin toplanması ve yeni bir doğruluk düzeyinde yanıt verilmesi anlamı taşır, bu da kullanıcıya en rahat uyku deneyimini sunar. DeVilbiss Blue’nun güçlü sistemi, Merkezi Uyku Apnesi ve karmaşık vak'alar da  dahil olmak üzere en basit Obstrüktif Uyku Apnesinden, daha karmaşık  durumlara kadar birçok hastalığın tespiti ve raporlanmasına imkan vermektedir.

Hastanın konforunu en üst düzeye çıkarmak için cihaz, sürece yardımcı olan SmartFlex ve  Flow Rounding gibi yenilikçi özellikleri kullanmaktadır.  DeVilbiss Blue serisi, kullanıcı konforunu arttıran PulseDose teknolojisini kullanan yeni nesil bir nemlendirme sistemine sahiptir.

Hastaların ve sağlık personelinin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde DeVilbiss Blue, CPAP cihazına bağlamak için her zamankinden fazla imkan sağlamaktadır. Ayarların uzaktan görülüp değiştirilebilmesi için sağlanan daha fazla seçenekle terapi, Bluetooth ve kablosuz teknolojileri kullanılarak takip edilebilir ve geliştirilebilir.   

Ek olarak, SmartCode ve SmartCode Rx bir modeme veya internet bağlantısına gereksinim duymadan tedavinin en iyi şekilde işlemesini sağlar.

Devamını oku: DeVilbiss Blue Auto Plus

SleepOne AutoCPAP

4          Ruhşenİn Kına Gecesİ          2                                                                


                     

SleepOne CPAP ailesi CPAP ve otomatik basınç ayarlı Auto CPAP cihazlarından oluşur. Her iki cihaz da makul fiyat etiketleriyle çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlayıcısıdır. Yüksek fiyatlı aksesuarları unutun! Etkili bir tedavi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Uyku datanızı almak için ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamı bu küçük ve dayanıklı makinenin içindedir. Rahat bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şey. Data kilitleme fonksiyonu sürekli doğru tedaviyi almanızı sağlar. SleepOne Software içeren paketi sayesinde, raporlarınızı sadece USB kablosu ile alabilirsiniz. AutoPAP ve ya standart cihazdan hangisini kullanıyor olursanız olun, gece raporları SleepOne Software yardımıyla cihazdan alınabilir. Dahili güç kaynağı, seyahat sırasında kolay taşıma olanağı sağlar ve yatak odasında karışıklığı önler. Sadece ince bir elektrik kablosu cihazı çalıştırmak için yeterlidir. İhtiyaç halinde opsiyonel aksesuarlar mevcuttur. Oksijen zenginleştirme adaptörü, otomobil, kamyon ve teknelerde kullanmak için 12V jak dönüştürücü…

SleepOne AutoPAP cihazı olabilecek en düşük tedavi basıncı ile konforlu bir tedaviyi mümkün kılar. Bunu cihazın dahili algoritması sağlar. Auto-On ve Auto-Off fonksiyonları, eğer tedarikçi, hasta ile ilgili bir sorun yaşarsa, durdurulabilir ve kilitlenebilir. SleepOne cihazları hastaya konfor, güven ve maddi kolaylık sağlar.

Devamını oku: SleepOne AutoCPAP

Hikoneb Inhalation Expert Logo logo devilbiss SleepOne Logo Ecoaspir Logo
PureBreath Logo hirtz logo