• Medica 2017 Düsseldorf

  13-16 Kasım 2017
  Salon 11 E04
  Düsseldorf
 • Arab Health 2018 Dubai

  29 Ocak - 1 Şubat 2018
  Saeed Salonu S1J70
 • 1

Devilbiss SleepCube Auto Plus CPAP


Devilbiss SleepCube Auto Plus CPAP Cihazı

SleepCube Auto Plus, ekspiratuar rahatlama konforu özelliği içeren bir oto ayarlı PAP cihazıdır. Ev ya da hastane kullanımı için idealdir. Ayrıca sağlam ergonomik tasarımı ve küçük yapısı cihazı seyahatleriniz için de uygun hale getirmiştir. Sabit basınç aralığı 3 cmH2O ile 20 cmH2O’dur. Tüm SleepCube CPAP cihazlarında olduğu gibi ısıtıcılı nemlendirici cihaza kolaylıkla takılabilir.

SmartFlex – Ekspiratuar Rahatlık
DeVilbiss Healthcare, SleepCube Standard Plus ve Auto Plus CPAP için SmartFlex i tanıtmaktan gurur duyar… Hastanın konforuna yardımcı olarak, nefes verme sırasında(ekspirasyon) basıncı azaltır. SmartFlex in üç ayarı vardır ve her ayar nefes verme sırasında(ekspirasyon) CPAP basıncını 1cm H2O düşürür.

Setting 1 (Ayar1) – 1 cm H2O azalma
Setting 2 (Ayar2) – 2 cm H2O azalma
Setting 3 (Ayar3) – 3 cm H2O azalma

SmartFlex tüm gece boyunca, hastanın daha kolay uykuya dalması için mevcut olan rampa(erteleme) süresi için de kullanılabilir. Eğer apne hipopne ve ya horlama algılanırsa SmartFlex kapanacak ve durumlar tekrar algılanmamaya başlayana kadar devre dışı kalacaktır.

Akış Yuvarlama
Akış yuvarlama, reçete edilen basınçtan SmartFlex ayarına veya tam tersine geçiş sırasında basınç dalga biçiminin eğimini değiştiren bir özelliktir. Bu özellik yumuşak bir geçiş sağlayarak hastanın uyanma ihtimalini azaltır. Akış yuvarlamanın, en dik ve en çabuk geçişi için olan ilk seviyesinden en yumuşak eğim ve en yavaş geçiş için tasarlanmış son seviyesine kadar toplam 5 seviyesi bulunmaktadır. Bu ayarlar optimal hasta konforuna göre ayarlanmalıdır.

Özellikler
• Isıtıcılı nemlendirici ilavesiyle tüm lider CPAP cihazlarının en küçük gövdelilerinden biri
• Piyasadaki en sessiz CPAP lar arasında - sadece 26 dBA
• CPAP terapiye giriş ve başlangıç videosu içinde mevcuttur
• Görünüm estetiği düşünülerek tasarlanmış cihazın arka kısmında bulunan hasta hortum çıkışı
• Gece boyunca masadan kaymasını ya da hareket etmesini önleyen geniş sabitleyici petler
• CPAP opsiyonel adaptor ile bir 12V DC kaynağından çalıştırılabilir (ısıtıcılı nemlendirici hariç). Eğer cihaz AC güç kaynağına bağlıysa, AC güç erişilebilir olduğunda otomatik olarak geçiş yapar.
• Her SleepCube SmartCode raporlama özelliği içerir. Kullanım sonucu elde edilen veriler harflere ve rakamlar şeklinde otomatik olarak kodlanır.
• 100 – 240 V ve 50 – 60 Hz Universal otomatik güç geçişi ve 0-2750m (9000ft) arasında otomatik irtifa kompensasyonu
• Geniş arkadan aydınlatmalı LCD ve hasta menüsünü kolay takip özelliği
• Oto on / off
• Gecikme basıncı cihazın reçete edilen basınca ulaşmasını kolaylaştırır.
• Ekstra hava girişi ve partikül filtresi içinde.

 

 DEVİLBİSS  AUTO CPAP CİHAZI KULLANIM KLAVUZU İÇİN, TIKLAYINIZ

SleepOne AutoCPAP


SleepOne Auto CPAP Cihazı


  

SleepOne CPAP ailesi CPAP ve otomatik basınç ayarlı Auto CPAP cihazlarından oluşur. Her iki cihaz da makul fiyat etiketleriyle çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlayıcısıdır. Yüksek fiyatlı aksesuarları unutun! Etkili bir tedavi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Uyku datanızı almak için ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamı bu küçük ve dayanıklı makinenin içindedir. Rahat bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şey. Data kilitleme fonksiyonu sürekli doğru tedaviyi almanızı sağlar. SleepOne Software içeren paketi sayesinde, raporlarınızı sadece USB kablosu ile alabilirsiniz. AutoPAP ve ya standart cihazdan hangisini kullanıyor olursanız olun, gece raporları SleepOne Software yardımıyla cihazdan alınabilir. Dahili güç kaynağı, seyahat sırasında kolay taşıma olanağı sağlar ve yatak odasında karışıklığı önler. Sadece ince bir elektrik kablosu cihazı çalıştırmak için yeterlidir. İhtiyaç halinde opsiyonel aksesuarlar mevcuttur. Oksijen zenginleştirme adaptörü, otomobil, kamyon ve teknelerde kullanmak için 12V jak dönüştürücü…

SleepOne AutoPAP cihazı olabilecek en düşük tedavi basıncı ile konforlu bir tedaviyi mümkün kılar. Bunu cihazın dahili algoritması sağlar. Auto-On ve Auto-Off fonksiyonları, eğer tedarikçi, hasta ile ilgili bir sorun yaşarsa, durdurulabilir ve kilitlenebilir. SleepOne cihazları hastaya konfor, güven ve maddi kolaylık sağlar.

 Yeni Kolay ve Yüksek Konforlu Nefes Özelliği EXR Premium
EXR Premium, hastanın solunum döngüsünde, nefes verirken basıncı düşürerek solunum eforunu azaltır. Cihaz,
hasta nefes verme döngüsüne
geçtiği anda hızlı bir miktar basıncı azaltır (Şekil 1.deki “a” parametresi) ve bunun ardından nefes eğrisini taklit ederek solunum döngüsünü tamamlar.

EXR Premium’un oluşturduğu bu nefes eğrisi yüksek konfor ve yüksek uyum sağlar.

Hastalar daha konforlu ve mutlu, doktorlar ise hastaların artan uyumundan dolayı daha mutlu. Herkes için daha başarılı bir tedavi.

EXR Premium hızlı düşüş miktarı Yüzde olarak ayarlanabilir (Şekil 1.deki “a” parametresi). EXR Premium toplam düşüş miktarı da 3 kademede ayarlanır(Şekil 2.deki “b” parametresi). İstenirse kapatılabilir. Her kademe yaklaşık 1 cmH2O’ya denk gelir. SleepOne AutoCpap cihazında standard olarak sunulmaktadır.

Teknik Özellikler:
Basınç Aralığı: 3-20 cmH2O (0.5 artış)
Akış: 0 cmH2O 180 lt/dk
        20 cmH2O >50 lt/dk
İrtifa Ayarı: Otomatik
Ölçüler: 18.1 x 15.5 x 11.7 cm
Ağırlık: 1.28 kg
Güç Tüketimi: 65 W
Voltaj: 100-230 V AC
Garanti: 2 Yıl
Gürültü Seviyesi: <29 dB
Raporlama Yazılımı: SleepOne Software
Auto-On / Auto-Off: Var
Mask Off: Var
Ayarlanabilir Parametreler: Rampa Süresi, Rampa Başlangıç Basıncı, Auto-On, Auto-Off, CPAP Maske Kaçak Alarmı, Tedavi basıncı

Hikoneb Inhalation Expert Logo logo devilbiss SleepOne Logo Ecoaspir Logo
PureBreath Logo hirtz logo