Telefon Numaralarımız Değişti 
Tek Numara

(312) 911 4 911

SleepCube Software


SmartLink

SmartLink Modulünü SleepCube BiLevel ST cihazına bağlamak hastanın bilgilerini kayıt etmeye olanak sağlar ve bu bilgileri SmartLink Yazılım Paketini kullanarak SD kart yardımıyla detaylı analiz ve raporlama için bilgisayara aktarmayı mümkün kılar. İsteğe bağlı uzaktan kontrol donanımı ve ya yazılımı SmartLink’e bağlanarak SleepCube cihazının ayarlarının uzak iş istasyonundan yapılabilmesini sağlar. Bunun yanı sıra SmartLink, SleepCube cihazına ekstra oksimetre verilerini kayıt etmek ve raporlamak için pulse oksimetre bağlama opsiyonu sunar.SmartCode


SmartCode hastanın kullanım bilgilerini SleepCube cihazından 
herhangi bir zamanda almanın en basit ve uygun maliyetli yoludur. SmartCode SleepCube ailesi ile birlikte gelen standart bir özelliktir. Yazılım online ya da masaüstü sürümü olarak mevcuttur.

SmartCode'a basitçe SleepCube ekranından ulaşırsınız. Daha sonra bu kodu SmartCode yazılım programı içine girin. Kod program tarafından deşifre edilecek ve hastanın son 90 günlük kullanım bilgileri rapor olarak gözükücektir.

SleepOne Software

SleepOne DesktopSleepOne Cihazlarının Uzaktan Kontrolü ve İzlenmesi için

SleepOne Desktop SleepOne cihazlarının bir windows bilgisayarla kontrol edilmesini sağlar. Tüm ayarlar anında ayarlanabilmektedir. Gerçek zamanlı grafi kler sağlık çalışanlarının hastayı ve kompliyansı gözlemlemesine yardımcı olur. Hasta Akımı/Kaçak, Basınç, Tidal hacim olmak üzere 3 adet grafik görülebilir.


SleepOne TrackPro Hasta Veritabanı- Kompliyansın Gözlemlenmesi ve Raporlanması için


SleepOne TrackPro hasta veritabanı sağlık çalışanlarının, tedarikçilerin, sigorta kurumlarının hasta kompliyansını gözlemlemesini sağlar. Cihazın kayıt ettiği veriler depolanması veya raporlanması için veritabanına getirilir. Kullanımı kolay, kullanıcı dostu arayüzü yazılımı öğrenmeyi kolaylaştırır.

SleepOne TrackPro Hasta Veritabanı
• Hasta Takibi
• Cihaz Takibi
• Ödeyen Takibi
• Doktor Takibi
• Raporlama
    o Kısa Özet Rapor
    o Günlük Trend Raporu
    o Tam Detaylı Rapor
Hikoneb Inhalation Expert Logo logo devilbiss SleepOne Logo Ecoaspir Logo
PureBreath Logo hirtz logo