Devilbiss iGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü


Devilbiss iGo Taşınabilir Portatif Oksijen Konsantratör Cihazı

Devilbiss iGo Taşınabilir oksijen konsantratörü dakikada 3 litreye kadar devamlı oksijen akışıyla kullanıcıların çoğunluğuna yetecek performansı gösterirken, küçük ve hafif yapısı sayesinde kolayca taşınır.

12V çakmak şarjı veya 5.4 saate kadar kullanım süresi sağlayan (1litre/dakika pulse dose modunda) lityum ion pili sayesinde size özgürce seyahat etme olanağı veren iGo, pili, 12V adaptörü,110-220V adaptörü ve elektrik kablosu ile birlikte gelir. Daha kolay taşınabilmesi için tekerlekli seyahat çantası da mevcuttur. DeVilbiss OSD sensörü(oksijen konsantrasyonunu ölçer) ve arıza alarmı sayesinde iGo’ nun ihtiyacınız kadar oksijeni sağladığından emin olabilirsiniz.

Kullanımı kolay kontrol paneli, seyahate uygun, taşınması kolay dizaynıyla iGo sadece partikül fıltresi temizlenerek ilk 3 yıl boyunca bakıma gerek olmadan kullanılabilir.

  

 

Özellikler

• 3 Litre/dakikaya kadar devamlı akım

• 6 Litre/dakikaya kadar pulse dose akım (eşdeğer)

• Uzun pil ömrü

• OSD sensörü

• Sesli ve görüntülü alarmlar

• Sağlam Dizayn

• Tekerlekli taşıma çantası

• 12V araba adaptörü

 

Teknik Özellikler

Oksijen Konsantrasyonu: 91% ± 3%

Maksimum Devamlı Akım: 3 Litre/ dakika

Maksimum Pulse Dose Akım: 6 Litre/ dakika(eşdeğer)

Hesaplanmış Doz Hacmi: 14 cc her Litre/dakika için

Ağırlık: 8.6 kg -  7.0 kg (pilli – pilsiz)

Ebatlar: 49 x 31.2 x 18 cm

Maksimum Rakım: 0 – 4000 metre

Çalışma Gürültüsü: 40 dB(A)   (3Litre/dk. Pulse Dose Akım)

Alarmlar: Düşük oksijen konsantrasyonu, Akım yok, Hasta nefes almıyor, Düşük pil gücü, Elekrik kesintisi

 

Devilbiss iFill Kişisel Oksijen İstasyonu

 Devilbiss iFill Kişisel Oksijen Dolum İstasyonu


Akıp giden hayattan uzak kalmayın. iFill kişisel oksijen istasyonu sayesinde oksijen hastaları eve bağlı kalmaktan kurtulup özgürlüğün tadına varacaklar. iFill ile tüp dolum servisini beklemenize gerek yok. Üstelik tüpünüzün bitmesinden de endişe duymayacaksınız. iFill istediğiniz an oksijen ihtiyacınızı karşılar, size sadece özgürlüğün tadını çıkarmak kalır.

Oksijen Tüpünüz Ne Zaman Dolacak? iFill ile istediğiniz zaman... İstediğiniz zaman dolum yapabilir, ne zaman dışarı çıkacağınıza siz karar verirsiniz. iFill ile evde kapalı kalmayın, özgürlüğünüzü ilan edin.

iFill size sunduğu çok çeşitli tüpler ile ihtiyacınıza en uygun olanı seçmenizi sağlar. Özellikle seyahat ederken, size en uygun boyutlu tüpü seçerek zahmetsiz, özgürce seyahat etmenin keyfine varın. Örneğin, M6 hafif oksijen tüpü 4 saat boyunca oksijen ihtiyacınızı karşılar, taşıma arabasına gerek kalmadan hafif yapısı sayesinde kolayca sırt çantasında veya bel çantasında taşınabilir. Bütün tüpler istediğiniz sıklıkta doldurulabilir.

DeVilbiss iFill Kişisel Oksijen İstasyonu

Taşınabilir oksijen kaynağı olarak hastaya inanılmaz bir serbestlik ve konfor sağlar.
iFill oksijen konsantratörleriyle aynı çalışma mekanizmasına sahiptir, havada bulunan oksijeni diğer gazlardan ayırarak saflaştırır.

• Oksijen tüpünüz bağlantı adaptörü sayesinde kolayca istasyona takılır ve dolmaya başlar. Tüp dolarken ve tam dolduğunda kontrol panelindeki ışıklar hastayı bilgilendirir.

• M6 iFill tüpü sadece 1 saatten biraz fazla(75dk) bir sürede dolar, diğer oksijen dolum sistemlerindeki 2 saatlik dolum süresiyle karşılaştırıldığında çok daha kısa sürede dolum biter. Kısa dolum süreleri sayesinde sadece zamandan değil, elektrikten de tasarruf edersiniz.

• Diğer oksijen dolum sistemlerine göre daha hızlı ve daha düşük maliyetle dolum yapar.

• Diğer oksijen dolum sistemlerinin aksine, tüpün tam dolmasını beklemeden çıkartıp kullanabilirsiniz.

Sessiz ve portatif yapısı sayesinde iFill evinizin her yerinde kullanılabilir, ev hayatınızı engellemeden, oksijen ihtiyacınızı karşılar.

 

Teknik Özellikler

Voltaj: 220 V

Güç: 400W

Oksijen Konsantrasyonu: %93 ± %3

Boyutlar: 57 x 72.5 x 31 cm

Ağırlık: 30 kg

Garanti Süresi: 3 yıl veya 8000 saat (hangisi önce dolarsa)


Hikoneb Inhalation Expert Logo logo devilbiss SleepOne Logo Ecoaspir Logo
PureBreath Logo hirtz logo