Telefon Numaralarımız Değişti 
Tek Numara

(312) 911 4 911

SOUNDSLEEP CPAP STANDART

LC-CPAP.pngLC-APAP.png

Etkin Tedavi
Soundsleep cpap cihazı gelişmiş akış sensörü, patentli kaçak hesaplama algoritması ve  küçük tasarımı ile ihtiyacınız olan cpap tedavisini sizlere sunar.


Kullanım Bilgilerine Kolay Erişim

Cihaz kullanım bilgilerine bekleme arayüzünde seçim yaparak ulaşabilme özelliği             


Ayarlanabilir Alarm Fonksiyonları
             

Filtre ve Sızıntı alarmlarını ayarlayabilme özelliği    

Kullanıcı Dostu Tasarım
Küçük ve şık tasarım, rahat ve kolay kullanım 

Nemlendirici haznesinin hızlı ısıtma özelliği, rahat dolumu ve temizlik kolaylığı 

TEKNİK ÖZELLİKLER 

  • Mod: Cpap
  • Basınç Aralığı: 4- 20cmH2O
  • Rampa Süresi: 0-60 Dakika
  • EP - Flex Özelliği: 1-3
  • EP - Flex Zamanı: Rampa Süresi - Tüm Süreçte
  • Auto On - Auto Off Özelliği
  • Dahili Sd Kart Özelliği
  • Ses Seviyesi: <30dB

Devilbiss SleepCube Standard Plus CPAP


Devilbiss SleepCube Standard Plus CPAP Cihazı
Sleepcube 1280 600x600 removebg preview                             DV5Humidifier 1280 600x600 removebg preview

 

SleepCube Standard Plus SmartFlex etkili bir OSA tedavisi için, ekspiratuar rahatlama konforu özelliği içeren bir sabit basınç CPAP cihazıdır. Ev ya da hastane kullanımı için idealdir. Ayrıca sağlam ergonomik tasarımı ve küçük yapısı cihazı seyahatleriniz için de uygun hale getirmiştir. Sabit basınç aralığı 3cm H2O ile 20cm H2O’dur. Tüm SleepCube CPAP cihazlarında olduğu gibi ısıtıcılı nemlendirici cihaza kolaylıkla takılabilir.

SmartFlex – Ekspiratuar Rahatlık
DeVilbiss Healthcare, SleepCube Standard Plus ve Auto Plus CPAP için Smart-lex i tanıtmaktan gurur duyar… Hastanın konforuna yardımcı olarak, nefes verme sırasında(ekspirasyon) basıncı azaltır. SmartFlex in üç ayarı vardır ve her ayar nefes verme sırasında(ekspirasyon) CPAP basıncını 1cm H2O düşürür.

Setting 1 (Ayar1) – 1 cmH2O azalma
Setting 2 (Ayar2) – 2 cmH2O azalma
Setting 3 (Ayar3) – 3 cmH2O azalma

SmartFlex tüm gece boyunca veya hastanın daha kolay uykuya dalması için mevcut olan rampa(erteleme) süresi için de kullanılabilir. Eğer apne, hipopne veya horlama durumu algılandığında SmartFlex kapanacak ve bu durumlar sona erene dek devre dışı kalacaktır.

Akış Yuvarlama
Akış yuvarlama, reçete edilen basınçtan SmartFlex ayarına veya tam tersine geçiş sırasında basınç dalga biçiminin eğimini değiştiren bir özelliktir. Bu özellik yumuşak bir geçiş sağlayarak hastanın uyanma ihtimalini azaltır. Akış yuvarlamanın, en dik ve en çabuk geçişi için olan ilk seviyesinden en yumuşak eğim ve en yavaş geçiş için tasarlanmış son seviyesine kadar toplam 5 seviyesi bulunmaktadır. Bu ayarlar optimal hasta konforuna göre ayarlanmalıdır.

Devamını oku: Devilbiss SleepCube Standard Plus CPAP

Devilbiss SleepCube Standard CPAP


Devilbiss SleepCube Standard CPAP Cihazı
Sleepcube 1280 600x600 removebg preview                          DV5Humidifier 1280 600x600 removebg preview

 

Yeni DeVilbiss SleepCube CPAP Sistemi, birçok hastanın ihtiyacını karşılamak için araştırmalar sonucunda hastalar ve tedarikçilerin birlikte çalışmasıyla dizayn edilmiştir. DeVilbiss SleepCube rahatlık, eğitim ve SmartCode ile hasta takibi kombinasyonuyla kullanıcının doğru bir tedavi almasını garantiler. Hepsi yüksek kaliteli bir platformda, size muhteşem bir ürün olduğunu hissettirir. Güvenilir elektronik ve su geçirmez yapısından, dayanıklı Lexan nemlendirici haznesi ve paslanmaz çelik ısı transfer kaplamasına kadar SleepCube hastanın uzun ömürlü güvenilirliğini ve memnuniyetini sağlamak için üretilmiştir. Solunum tedavisinde dünyaca takdir görmüş DeVilbiss Healthcare’in bu ürünü, Kare Medikal satış ve satış sonrası üstün hizmetleri ile birlikte, eşsiz bir ikili oluşturmaktadır.

 DİZAYN ÖZELLİKLERİ
• Temiz, sofistike dizayn
• Fısıltı kadar sessiz çalışma - 26 dBA
• Ev ortamına ve taşınabilir çantaya uygunluk sağlayabilecek kadar küçük
• Ek aksesuarları taşımak için kolayca genişletilebilen korumalı taşıma çantası
• Fazladan bir hortum ya da güç kablosuna gerek duymadan kolayca ünitenin alt kısmına bağlanabilen bütünleşik ısıyla nemlendirme sistemi.
• Fazladan doldurulmaya karşı güvenlik sistemine sahip kolayca çıkartılıp tekrar doldurulabilen Nemlendirme rezervuarı
• Nemlendirme için kullanılan suyun CPAP cihazına hasar vermesini engelleyen seyahat eden insanlar için çok uygun olan güvenlik ünitesi
• 1.8 m.’den 3 m.’ye kadar çeşitli hortumlara uygunluk sağlar
• Gece boyunca masadan kaymasını ya da hareket etmesini önleyen geniş sabitleyici petler
• 240 cm uzunluğundaki güç kablosu yerleştirilme konusunda esneklik sağlamaktadır. Kabloya bağlı hantal hiçbir eklenti bulunmamaktadır.
• Kolay kurulum - hastanın kullanımını kolaylaştırmak İçin neredeyse tüm fonksiyonları kontrol eden üç büyük düğme.
• Hasta takibini kolaylaştıran büyük, arkadan aydınlatmalı LCD
• Otomatik Aç/Kapa fonksiyonu - Maskeden nefes almaya başlandığında cihazın otomatik olarak çalışmasını sağlar ve maske çıkartıldığında akımı otomatik olarak kapatır.
• Geciktirici basınç rampası - kullanıcının daha düşük bir basınçta rahatça uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır (5 dakikalık artışlarla 0-45 dakikalık bir süre için ve 0.5 basınç artışıyla)


PERFORMANS ÖZELLİKLERİ
• Pazardaki en sessiz CPAP ünitesi - sadece 26 dBA!
• Entegre Isıya dayalı nemlendirme, Nemlendirmeyi en yüksek dereceye çıkarmak ve sızıntıları en aza indirgemek için özel nemlendirme başlığı
• 2750 m’ye kadar Otomatik Yükseklik Ayarı
• Olağanüstü küçük boyut. En çok satan CPAP cihazlarının arasında en küçük entegre ünite.
• Uykuya dalmayı kolaylaştıran Rampa fonksiyonu
• Alanındaki en kapsamlı garanti


TEKNİK ÖZELLİKLER
Ölçüler(mm): 162.5 x 165.1 x 213.4
Ağırlık: 2.02 kg (nemlendiricili)
AC/DC gereksinimi: Var
Basınç Aralığı: 3-20 cmH2O
Oto. Yükseklik: Var
PSG için ABOB Analog Çıkış: Var
Oto.Kaçak Düzeltmesi: Var
Oto. Aç/Kapa: Var
Tedavi Sayacı: Var
SmartLink Uyumluluk: Var
SmartCode Özelliği: Var

DEVİLBİSS STANDART CPAP CİHAZI KULLANIM KLAVUZU İÇİN, TIKLAYINIZ

SleepOne CPAP

4          1          2

SleepOne CPAP ailesi CPAP ve otomatik basınç ayarlı Auto CPAP cihazlarından oluşur. Her iki cihaz da makul fiyat etiketleriyle çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlayıcısıdır.

Yüksek fiyatlı aksesuarları unutun! Etkili bir tedavi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Uyku geçmişinizle ilgili bilgilerinizi almak için ödeme yapmanıza gerek yok. Tamamı bu küçük ve dayanıklı makinenin içindedir. Rahat bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şey. Data kilitleme fonksiyonu sürekli doğru tedaviyi almanızı sağlar. SleepOne Software içeren paketi sayesinde, raporlarınızı sadece USB kablosu ile alabilirsiniz.

AutoPAP ve ya standart cihazdan hangisini kullanıyor olursanız olun, gece raporları SleepOne Software yardımıyla cihazdan alınabilir.

Dahili güç kaynağı, seyahat sırasında kolay taşıma olanağı sağlar ve yatak odasında karışıklığı önler. Sadece ince bir elektrik kablosu cihazı çalıştırmak için yeterlidir. İhtiyaç halinde opsiyonel aksesuarlar mevcuttur. Oksijen zenginleştirme adaptörü, otomobil, kamyon ve teknelerde kullanmak için 12V jak dönüştürücü.

Auto-On ve Auto-Off fonksiyonları, eğer tedarikçi, hasta ile ilgili bir sorun yaşarsa, durdurulabilir ve kilitlenebilir. SleepOne cihazları hastaya konfor, güven ve maddi kolaylık sağlar.

Devamını oku: SleepOne CPAP

DeVilbiss Blue Standard Plus

DeVilbiss Blue Standard Plus

         devilbiss blue auto plus automatic cpap machine dv64e uk with humidifier removebg preview                                         BLUEDeVilbiss Blue Standard Plus, mümkün olan en iyi gece uykusunu sunmak için uyku teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır.

DeVilbiss Blue Standard Plus, gelişmiş yeni bir algoritma kullanarak çok çeşitli hasta vak'alarını tespit edebilen sabit basınçlı CPAP'dır.

Hastanın konforunu en üst düzeye çıkarmak için cihaz, sürece yardımcı olan SmartFlex ve  Flow Rounding gibi yenilikçi özellikleri kullanmaktadır.  DeVilbiss Blue serisi, kullanıcı konforunu arttıran PulseDose teknolojisini kullanan yeni nesil bir nemlendirme sistemine sahiptir.

Hastaların ve sağlık personelinin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde DeVilbiss Blue, CPAP cihazına bağlamak için her zamankinden fazla imkan sağlamaktadır. Ayarların uzaktan görülüp değiştirilebilmesi için sağlanan daha fazla seçenekle terapi, Bluetooth ve kablosuz teknolojileri kullanılarak takip edilebilir ve geliştirilebilir. 

Ek olarak, SmartCode ve SmartCode Rx bir modeme veya internet bağlantısına gereksinim duymadan tedavinin en iyi şekilde işlemesini sağlar.

Devamını oku: DeVilbiss Blue Standard Plus

Hikoneb Inhalation Expert Logo logo devilbiss SleepOne Logo Ecoaspir Logo
PureBreath Logo hirtz logo